KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14303070
nr 1430 3070
Oidentifierad konstnär, blomsterstilleben. Ej signerad. Olja på pannå, 53x44, yttermått inklusive ram: 71x82 cm
Kondition: skadad ram
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 8 november 2021
kl 20:08:48
300 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)